Polish
English

O nas

BCD Polymers Sp. z o.o. to firma obecna na rynku dystrybucji tworzyw i polimerów jako kontynuator tradycji firm znanych od 1998 r.: Orlen PetroZachód Sp. z o.o., Polimer Zachód Sp. z o.o., Motor Trade Plastic oraz Motor Polimer Sp. z o.o.

Przedmiotem działalności Spółki jest działalność handlowa i dystrybucyjna w zakresie sprzedaży granulatów tworzyw polimerowych, koncentratów barwiących oraz dodatków do przetwórstwa tworzyw.

Jesteśmy przekonani, że dzięki koncentracji wszystkich naszych wysiłków wyłącznie na obsłudze branży przetwórstwa tworzyw, będziemy mogli znacznie rozszerzyć zakres i jeszcze bardziej podnieść jakość usług świadczonych dla tej konkretnej branży.

BCD Polymers funkcjonuje na polskim rynku od 1998 roku i choć nazwa firmy zmieniała się, to wypracowana, ugruntowana pozycja na rynku czyni z nas doświadczonego partnera zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw.

Możemy pochwalić się także certyfikatem "Złoty Płatnik 2017", przyznawanym jedynie firmom spełniającym najwyższe standardy w zakresie realizacji płatności. Jedynie 6% firm działających na polskim rynku może poszczycić się posiadaniem tego certyfikatu.

  

Dysponujemy dobrze rozwiniętą i doskonale funkcjonującą  infrastrukturą logistyczną oraz doświadczonym i wysoko wykwalifikowanym personelem, co gwarantuje najwyższy poziom obsługi zamówień.

Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą!

Dokumenty do pobrania

W trosce o jakość świadczonych przez nas usług uprzejmie prosimy o zapoznanie się z poniższmi ogólnymi warunkami współpracy.

 

 

BCD-Chemie